piątek, 17 lipca 2009

Tatrzańskie kadry.

Planowany na jutro wyjazd chyba nie dojdzie do skutku. Znowu pogoda będzie głównym i jedynym winowajcą. Dzisiaj jeszcze o tej porze jest piekielnie gorąco a na jutro prognoza niestety nie wygląda zbyt ciekawie. Romek - sprawdziłem na stronce Horskiej Sluzby - "Zrána polojasno neskôr až veľká oblačnosť. V priebehu dňa prehánky,búrky a miestami aj trvalejší dážď." Więc chyba nie ma sensu wędrować w góry.

Aż trudno uwierzyć patrząc za okno, że jutro aura może nie dopisać. Planowany wypadzik m.in. do Doliny Pięciu stawów Polskich trzeba będzie przełożyć. Tymczasem odkopuję kilka kadrów z wyjazdu w maju. Wtedy mimo niesprzyjającego światła doczekaliśmy popołudnia pełnego słońca, przejrzystego powietrza i umiarkowanych warunków do wędrowania.

Szkoda, że na Kościelec zabrakło czasu. Niemniej widoki z przełęczy Karb są równie imponujące. Noooo kto był to wie - a kto nie był - niech żałuje :-)

Kościelec - jakoś tak wkomponowałem.Czarny Staw Gąsienicowy

Schronisko Murowaniec

Więcej nie opisuję - zapraszam do obejrzenia zdjęć. To i tak tylko namiastka ponad 230 prac zrobionych w tym dniu :-)


2 komentarze:

  1. No niestety - stało się - pogoda do bani i ma jeszcze bardziej padać. Mnie ta gwałtowna zmiana złapała jeszcze wczoraj na polu przy zbieraniu siana - ech niezpomniane doznania śmigać po przyczepach z piorunami w tle ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. jedne z najlepszych zdjec Tatr jakie widzialem. powaznie :)

    OdpowiedzUsuń