czwartek, 9 lipca 2009

Start - powolny, asekuracyjny, ostrożny :-)

Po raczej krótszym niż dłuższym namyśle uruchamiam swój blog. Za skromną stronę graficzną przepraszam - może powolutku będzie zmieniała swój wyraz. Będę dzielił się z Wami przede wszystkim fotografią - czasem zastępującą wiele słów. A słów pewno też nie zabraknie - postaram się zamieszczać krótkie komentarze do zdjęć na temat chociażby okoliczności ich zrobienia, miejsc, itp...

Serdecznie zapraszam !4 komentarze:

 1. No to ja pierwszy prześlę swój komentarz - ciesze się, że założyłeś bloga, bo masz wiele pięknych miejsc do pokazania - z miła chęcią będe tu zaglądał. To pierwsze zdjecie - rewelacja :) Uwielbiam góry!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jarekk
  Czekam na foty napewno będę tu zaglądał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jacku - postaram się aktywnie tego bloga prowadzić - dodawać zdjęcia - nie tylko krajobrazowe. Miło, że zajrzałeś - dzięki !

  Jarekk - foty będą - na razie pewnie coś z dysku, ponieważ sprzęcicho poszło na sprzedaż. A jak zaopatrzę się w coś nowego nie omieszkam doskonalić swojego marnego warsztatu i pokazywać co i gdzie udało mi się ustrzelić :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak nie lubie wpisywać na łamach blogów, to tu uczynię.Fotki znakomite, trzymaja poziom i tak trzymaj.Zauwazam, iz co nie co brakuje tu fot z naszych tatrzańskich szczytów i barw jesieni z Twoich okolic. Chciałbym znów oko nacieszyć, zycze dalszych udanych kadrów, dlatego będę tu częściej zaglądał.

  OdpowiedzUsuń