wtorek, 22 grudnia 2009

Sprzedaję Canona ...

... EOS 1000D, który dzielnie mi służył. Będą przymiarki to wstrzelenia się na wiosnę prawdopodobnie w system Nikona. Szczególnie kusi mnie szkiełko 18-200 w nowym wydaniu. Miałem 18-105 z Nikonem D60 i optycznie bardzo mi odpowiadało. Nooo ale jeśli chodzi o body to na razie bez wyraźnych typów - może D5000 na początek ? :) Przyzwoita matryca (jak w D90) i do tego uniwersalny zoomik w postaci 18-200... Pożyjemy - zobaczymy.
Tymczasem zapraszam ewentualnych zainteresowanych do aukcji na allegro pod tym linkiem gdzie sprzęt wystawiam bez licytacji za jedyne 1250 zł. Najpierw trzeba sprzedać jeden sprzęt, żeby myśleć o kupnie drugiego :)Reklamy, które pojawiły się na moim blogu powinny tematycznie dopasowywać się do treści postów. Postanowiłem, że spróbuję je umieścić, ponieważ dają możliwość uzbierania jakichś groszy. Czujcie się więc swobodnie w kwestii klikania w nie w razie potrzeby :) Nie mam w ogóle doświadczenia z tego typu usługami sieciowymi, ale spróbować warto.


Rozszalała zima za oknem odpuściła z mrozikiem dzisiaj - rano było +2 stopnie - mimo, że przedwczoraj mróz sięgnął prawie -18 stopni. Kapryśna pora roku... Odrobina śniegu jaki spadł może pozostanie do Świąt i zapewni konieczny klimat :) Z tą nadzieją ...

Wszystkim zaglądającym na mój blog składam szczere życzenia wszelkiego dobra, ciepła rodzinnego, pomyślności i spełnienia wszelkich zamierzeń w Nowym Roku. A w Święta Bożonarodzeniowe - spokoju, radości i miłości w rodzinnym gronie :)

2 komentarze:

 1. Witaj Sławku,dzięki za życzenia!
  Mimo ,że mam D90 z którego jestem bardzo zadowolony,proponuję Ci zakup w przyszłości D5000.Jednak cena troszkę niższa,uchylny ekran,(kto miał już kiedyś) to wie ,że to wspaniała sprawa.Jednak 18-200 to bym nie brał .
  Miałem kiedyś Tamrona 18-250 z Canonem 30D,mimo
  wielu zalet,więcej jednak wad.Nikon jest lepszy
  optycznie ale nie na tyle ,aby się nadawał do fotografii,którą uprawiasz.Na Twoim miejscu wybrał bym:
  1.D5000 +Sigma 10-20 lub Tokina 12-24(używane) plus kit 18-55
  2.D5000 +S albo T jak wyżej +stałka 50
  3.D90 plus 18-105 plus Tokina 12-24 (mam od wczoraj)zobaczymy.

  To tylko takie luźne propozycje ,wszystko zależy od kasy,ale stwierdziłem,że w moim wypadku jeśli mi czegoś brakowało przy fotografowaniu ,to szerokiego kąta,właśnie w granicach od 12 mm.Zbyt szeroko nie lubię,drażnią mnie karykaturalne przerysowania.
  Natomiast bardzo rzadko brakowało mi ogniskowej w górę(18-105).Jeśli kiedyś jednak
  najdzie mnie fanaberia zakupu czegoś dłuższego,to będzie to szkło w rodzaju 70-300VR.Co Ty na to(chodzi o Twoje zakupy)?
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapomniałem,że d5000 nie ma silnika.Szerokie szkiełka z silnikami ,są trochę droższe.W tej sytuacji wyjdzie chyba zbyt drogo. :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń