poniedziałek, 5 września 2011

Pogodnej niedzieli - pogodne loty

Niedziela 4 września - przepiękna, słoneczna, ciepła i przyjemna [zależy u kogo]. Jako że nie było opcji jakiegokolwiek wyskoku poza mury chałupy zasiadłem do komputera i po połączeniu się w VATSIM'em wykonałem kilka lotów VFR na lokalnych krótkich trasach. Między innymi z Nowego Targu do Bielska, Z Bielska do Katowic [Muchowiec], Z Krakowa do Nowego Targu... Noooo i takie tam :)
Pokusiłem się nawet o lot niedawno zdobytym Yak'iem 12, ale nie mogę się pogodzić z tragedią w Nowym Targu. Mam bardzo dużo zdjęć z tym samolotem, z którego zostało już tylko wspomnienie. Yak coś wynajdę to pokażę - tymczasem krótki film z niedzielnych lotów - z Cessną 172R od Carenado w fragmencie z końcówki lotu z Bielska do Nowego Targu i spowrotem - jak w Hobbicie....
:)

3 komentarze:

  1. No a w czym problem ? Owszem tu to akurat Flight Simulator Microsoftu + siatka wysokościowa terenu całej Polski i pogoda pobierana i aktualizowana w czasie rzeczywistym. Tu lata się pod kontrolą innych "graczy" będących kontrolerami, obowiązują przepisy jak w realnym lotnictwie wraz z ich zmianami. Nie rzadko spotyka się tu prawdziwych pilotów i prawdziwych kontrolerów. Czy to jeszcze gra ? Dla mnie to już symulator :)

    OdpowiedzUsuń
  2. aaa tera wiem że to tak symulator jest :-)

    OdpowiedzUsuń