poniedziałek, 1 marca 2010

Orawskie klimaty

Po piątej rano trzymając aparat w w skostniałych rękach uzbrojonych w rękawice "antypoślizgowe" rozglądam się nieśmiało po okolicy. Mróz każe mrużyć oczy, wiatr smaga po twarzy. Przenikliwe zimno, słońca jeszcze nie ma... Gorąca kawa rozgrzewa, ale tylko na chwilę. Zachłysnąłem się się Orawą, jej urokiem, gwarą, prostotą. Tu są moje korzenie, muszę tu wrócić.13 komentarzy:

 1. Świetne zdjecia, zwłaszcza drugie i trzecie brawo Mistrzu

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia.Na ile są podrasowane w fotoszopie?Tak z ciekawości...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jacek - porzuć dziki zachód - przyjeżdżaj w góry :)

  Kasiu - muszę Cię zmartwić - nie mam fotoszopa :| Wolę lepiej poznać aparat niż później spędzać godziny na kombinowaniu "co jeszcze da się z tego wyciągnąć" :)

  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie Pana zdjęcia na łopatki rozłożyły. Piękne

  Pozdrawiam
  Znajomy z za "15" ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę się pewnie powtarzał, ale czadowe te Twoje zdjęcia Sławku...Wszystkie mi się podobają, ale wymienione przez Jacka 2 i 3 a także 6 - najbardziej.
  Ostatnio na zlocie, Sparrow opowiadał jak był z Tobą i Romkiem na jakiejś wyprawie. Aż mi się zachciało wybrać, ale zdaje się, że kondycyjnie to bym nie wyrobił ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Eeeeee no nie ma znowu jakichś rewelacji Macku :) O kondycję się nie przejmuj - sam wchodząc do biura o 6-tej rano siadam przed komputerem i tak sobie siedzę do 14-tej - trudno, żeby mieć przy takiej pracy jakąkolwiek kondycję. Dałbyś radę bez problemu.

  Kolego "zza 15-tki" dzięki za odwiedziny i komentarz - może kiedyś jak zaopatrzysz się w "focidło" wybierzesz się z nami ? :)

  Pozdrawiam
  Sławek

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam Twoje krajobrazy!
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna sesja!!! Jakiego aparatu używasz?

  OdpowiedzUsuń
 9. Changli - thanks ! You are welcome :)

  Ariene - będę dorzucał co jakiś czas więcej fotek, wszak sezon plenerowy się zaczyna (o ile w ogóle się kiedyś kończy). Zaglądaj częściej :)

  Szi - powyższe zdjęcia zrobione Nikonem D90. Pozdrawiam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja mam D60 ale po powrocie do Polski planuję zakup D90 :-) Pozdrawiam i życzę dalszych inspiracji!

  OdpowiedzUsuń